گروه ساختمانی دکوتوپیا، فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه سقف و دیوار کاذب کناف، طراحی و دکوراسیون داخلی، از سال ۱۳۸۶ با نام دنیای کناف آغاز نمود. و اکنون با نام دکوتوپیا از سال ۱۳۹۸ به فعالیت خود ادامه می‌دهد. تیم متخصص و متعهد اجرایی دکوتوپیا از میان افراد مجرب و متخصص و آموزش‌دیده توسط شرکت کناف ایران، انتخاب شده است که ضامن اجرا صحیح و اصولی پروژه می‌باشد. گروه ساختمانی دکوتوپیا همواره پاسخگوی اجرای خود بوده و از این رو خدمات ساختمانی خود را گارانتی می‌نماید.

این گروه پروژه‌های موفق بسیاری در تهران و سایر شهر‌های ایران انجام داده است و کادر فنی مجموعه کلیه خدمات مشاوره، طراحی، آموزش، نظارت و اجرای پروژه‌های ساختمانی اعم از انواع دیوار و سقف کاذب ساده و دکوراتیو را ارائه می‌نماید.

همچنین تیم مهندسی مجرب دکوتوپیا پس از تحلیل فاکتورهای اجرایی سعی در تعدیل قیمت تمام شده پروژه بدون افت کیفیت مصالح و اجرا دارد. و هدف گروه دکوتوپیا همواره جلب رضایت مشتری بوده است؛ به نحوی که همواره پس از انجام کار، کیفیت اجرایی و یا طراحی پروژه توسط این گروه تحلیل شده و سعی در رفع نواقص به بهترین شکل می‌باشد تا بهترین اجرا و طراحی به مشتری تحویل داده شود. چرا که معتقدیم مشتریان راضی، مشتریان آینده ما خواهند بود.

شما نیز می‌توانید جهت اجرای پروژه‌های سقف و دیوار کاذب کناف، طراحی و دکوراسیون داخلی و… با مشاوران گروه دکوتوپیا در تماس باشید.